Reklama

Czym objawiają się hemoroidy przekonaj się sam Kiedy występuje zapalenie pochwy -bądź zdrowa Centrum wiedzy o chorobie - cukrzyca przyczyny i sposoby jej leczenia. Niebezpieczne choroby cywilizacyjne -czy zagrażają naszemu życiu? Wiesz co jesz - wartości odżywcze , zawartości białka, tłuszczu, węglowodanów w produktach.
Samochody po tuningu

MINI z lakierem Frozen Black

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 21 października 2013 09:48

MINI rozszerza swoją paletę lakierów oferowanych do nowych modeli o nowy, wyjątkowo ekskluzywny lakier. Dla sportowych wersji MINI w limitowanej serii specjalnej modei Countryman i Paceman dostępny jest teraz także metalizowany lakier Frozen Black.

 

Więcej…

 

Techart Porsche Cayenne S Diesel - moc na życzenie

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 13 maja 2013 14:10

Najnowszy projekt opracowany przez firmę Techart jest przeznaczony dla właścicieli Porsche Cayenne S Diesel. Instalowany na pokładzie auta "powerkit" TA 058/SD1 pozwala zwiększyć moc silnika poprzez naciśnięcie jednego przycisku.

 

Więcej…

 
 

Porsche Cayman od TechArt

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 29 kwietnia 2013 14:25

Firma TechArt przedstawiła program stylizacyjny dla nowego Porsche Cayman. Tuner wyposażył Caymana w nowy przedni spoiler, zmienione nakładki na lusterka zewnętrzne oraz 21-calowe obręcze aluminiowe. Z tyłu znalazło się z kolei niewielkie "skrzydło" przymocowane na stałe do tylnej pokrywy, a pod nim umieszczono podwójną końcówkę układu wydechowego. Producent zastosował też zmodyfikowane wloty powietrza do silnika oraz zmieniony dyfuzor zintegrowany z tylnym zderzakiem.

 

Więcej…

 
 

Mercedes-Benz A 45 AMG

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 20 lutego 2013 12:57

Mercedes A 45 AMG został wyposażony w najmocniejszą 4-cylindrową jednostka na świecie pod względem mocy uzyskanej z jednego litra pojemności. Mały Mercedes deklasuje w tym zakresie nawet auta typowo sportowe.

 

Więcej…

 
 

Toyota GT86 z zawieszeniem od KW

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 30 stycznia 2013 11:56

Firma KW zaprezentowała sportowe zawieszenie opracowane specjalnie dla Toyoty GT86. Zestaw wykonany ze stali nierdzewnej pozwala na regulację wysokości w zakresie od 20 do 50 mm, a także zmianę siły tłumienia amortyzatorów. W ten sposób nabywca zmodyfikowanego zawieszenia może łatwo i szybko przystosować pojazd do eksploatacji w mieście bądź na torze wyścigowym.

 

Więcej…

 
 

Toyota GT86 w stylu Lambo

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl sobota, 08 grudnia 2012 11:59

Podczas Essen Motor Show firma LSD-Doors zaprezentowała zestaw zawiasów dedykowanych do drzwi Toyoty GT86, które umożliwiają otwieranie drzwi do góry w stylu typowym dla modeli Lamborghini. Rozwiązanie zaprezentowane przez LSD-Doors umożliwia szybki i bezproblemowy montaż bez konieczności spawania czy dokonywania poprawek lakierniczych. Instalację LSD montuje się na tych samych punktach mocujących, co oryginalne drzwi, jednak sposób ich otwierania jest zupełnie inny.

Więcej…

 
 

BMW M3 E92 od Velos Designwerks

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl sobota, 08 grudnia 2012 11:09

Tuner samochodów luksusowych z Miami Velos Designwerks ujawnił niedawno swój najnowszy projekt oparty na BMW M3 E92, który dostarcza zarówno wspaniałe zmiany zewnętrzne oraz znaczące zwiększenie mocy. Najbardziej przyciągającą wzrok modyfikacją zewnętrzną auta są kute aluminiowe felgi wykończone w specjalnym odcieniu brązu.

 

 

Więcej…

 
 

Strona 1 z 33