Reklama

Wady i zalety - zielona herbata właściwości , parzenie i działanie. Popularna ospa wietrzna - poznaj charakterystykę tej choroby. Sprawdź co na zgage sprawdza się najlepiej. Nowoczesne testy ciążowe -kiedy je stosować?
Rajdy

Volkswagen kończy sezon Rajdowych Mistrzostw Świata podwójnym zwycięstwem

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl wtorek, 19 listopada 2013 12:19

Volkswagen zakończył finałową rundę Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC) kolejnym sportowym sukcesem. Wyniki na zakończenie sezonu: Ogier/Ingrassia zwycięzcami rajdu przed Latvalą/Anttilą, Mikkelsen/Markkula na piątym miejscu – w Walii trzy duety fabryczne w Polo R WRC uzyskały najlepszy w tym roku wynik zespołowy, wygrywając 16 z 22 odcinków specjalnych i 41 razy znajdując się w pierwszej trójce.

Więcej…

 

Podwójne zwycięstwo Lisowskiego w Volkswagen Castrol Cup na Slovakia Ring

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 29 kwietnia 2013 15:30

W dniach 26 i 28 kwietnia, na torze Slovakia Ring pod Bratysławą rozegrane zostały wyścigi numer 3 oraz 4 pucharu Volkswagen Castrol Cup. W zawodach wystartowało 25 kierowców z ośmiu krajów. Polska seria towarzyszyła Mistrzostwom Świata i Mistrzostwom Europy samochodów turystycznych WTCC oraz ETCC.

Więcej…

 
 

Volkswagen Castrol Cup - nowy cykl wyścigów

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl sobota, 30 marca 2013 13:34

Volkswagen Castrol Cup to cykl wyścigów, które rozgrywane będą w Polsce, Czechach, Austrii, na Węgrzech i Słowacji. W pucharze będzie rywalizować 24 kierowców z 8 krajów, którzy ścigać się będą specjalnie przygotowanym Golfem GTI o maksymalnej mocy 310 KM (260 + 50 KM z Push-to-Pass).

Więcej…

 
 

Hołowczyc na drugim miejscu w rajdzie Italian Baja

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 18 marca 2013 10:44

Krzysztof Hołowczyc nie zdołał powtórzyć zwycięstwa z 2010 roku  i ostatecznie zajął drugie miejsce w rajdzie Italian Baja.

 

Więcej…

 
 

Robert Kubica pojedzie w Rajdzie Polski!

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 14 marca 2013 15:26

To już pewne. Robert Kubica pojedzie w tegorocznym mazurskim 70. Rajdzie Polski! W czwartek na konferencji prasowej, sam Robert Kubica potwierdził, że wystartuje w najważniejszej imprezie w Polsce. Przypomnijmy, że Kubica usiądzie za kierownicą Citroena DS 3 RRC.

 

Więcej…

 
 

Sebastien Ogier w Polo R WRC wygrywa Rajd Meksyku

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 11 marca 2013 12:50

rajd meksyku16 wygranych odcinków specjalnych, trzy i pół minuty przewagi: trzeci rajd w sezonie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA (WRC) zakończył się zwycięstwem Sébastiena Ogiera (F) jadącego Volkswagenem Polo R WRC.

 

Więcej…

 
 

Robert Kubica wraca na rajdowe trasy!

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 04 marca 2013 13:41

Citroen Racing oficjalnie potwierdził podpisanie kontraktu z Robertem Kubicą. Polak wystartuje Citroenem DS3 RRC w Rajdowych Mistrzostwach Świata oraz Europy

 

Więcej…

 
 

Strona 1 z 15