Reklama

Najlepsze witaminy których obecność warunkuje prawidłowe działanie enzymów. Ostry ból głowy - sprawdź jak z nim walczyć. W organizmie człowieka http://ipamiec.pl jest obecna w każdej komórce ciała.
Formuła 1

Honda uruchamia silnik przeznaczony do F1

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 21 października 2013 09:58

Honda upubliczniła nagranie dźwięku nowego silnika Formuły 1, który został uruchomiony po raz pierwszy. Silnik przeznaczony będzie do startów w F1 w sezonie 2015, w którym Honda weźmie udział w ramach wspólnego projektu z firmą McLaren.

 

Więcej…

 

RENAULT PRZEDSTAWIA ENERGY F1-2014 – NOWY SILNIK WYŚCIGOWY NA SEZON 2014

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 26 czerwca 2013 11:50

W 2014 roku rozpocznie się nowa era w historii wyścigów Formuły 1. Po trzech latach przygotowań i prac rozwojowych zostaną wprowadzone najbardziej przełomowe zmiany w tej dziedzinie sportu od dwóch dziesięcioleci.

 

Więcej…

 
 

Honda wraca do Formuły 1! [wideo]

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl piątek, 17 maja 2013 08:50

Honda Motor Co., Ltd. ogłosiła dziś, iż w sezonie 2015 weźmie udział w Mistrzostwach Świata Formuły 1 FIA*1, łącząc siły z firmą McLaren, która ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Honda będzie odpowiedzialna za opracowanie, produkcję i dostarczenie układu napędowego, łącznie z silnikiem oraz systemem odzysku energii, natomiast McLaren opracuje i wyprodukuje podwozie bolidu oraz pokieruje nowym zespołem o nazwie McLaren Honda.

 

Więcej…

 
 

Nowy bolid Ferrari - F2102

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl piątek, 03 lutego 2012 15:46

Ferrari opublikowało zdjęcia swojego nowego bolidu Formuły 1. F2012 jest 58 samochodem zbudowanym do rywalizacji w mistrzostwach świata F1. Bolid tradycyjnie już jest utrzymany czerwonych barwach.

Więcej…

 
 

VW w F1?

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 30 stycznia 2012 14:53

Niemiecki magazyn Wirtschaftswoche informuje, iż Volkswagen rozważa uczestnictwo w F1.
Wolfgang Durheimer, odpowiedzialny w VW za kwestie uczestnictwa w sporcie motorowym, powiedział dziennikarzowi magazynu Wirtschaftswoche, że koncern nie jest wystarczająco rozpoznawalny w motosporcie na terenie Ameryki, Azji i Bliskiego Wschodu.

Więcej…

 
 

Robert Kubica wróci do F1

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 29 września 2011 14:48

Stan zdrowia Roberta Kubicy pozwala na dalszą jazdę w Formule 1. Riccardo Ceccarelli, lekarz opiekujący się Robertem Kubicą, wydał oficjalne oświadczenie w sprawie stanu zdrowia Polka: „Robert z pewnością powróci do ścigania w Formule 1 w sezonie 2012. Nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy będzie gotowy, jednak przypuszczam, że może to być już na przestrzeni listopada i stycznia.”

Więcej…

 
 

Vettel o krok od tytułu

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 28 września 2011 08:33

Sebastian Vettel niemal wywalczył w Singapurze swój drugi tytuł mistrzowski, jednak jego plany pokrzyżował Jenson Button.Sebastian Vettel za sterami bolidu w barwach Red Bull Racing wywalczył kolejny triumf, tym razem podczas nocnego Grand Prix Singapuru. Na nieszczęście dla Vettela, drugie miejsce wywalczył Jenson Button, a to oznacza, że obecny mistrz świata będzie musiał poczekać do następnej rundy, aż stanie przed szansą wywalczenia kolejnego tytułu. Vettel jest w dobrej sytuacji, gdyż do mistrzostwa brakuje mu tylko jednego punktu. Podium uzupełnił Mark Webber, team partner Vettela.

Więcej…

 
 

Strona 1 z 4