Reklama

Porady motoryzacyjne dla kierowców

Jak przygotować motocykl do sezonu?

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 31 marca 2014 10:32

Sezon motocyklowy można uznać za rozpoczęty. Po długiej zimowej przerwie możemy wyciągnąć motocykle z garażu i zabrać się za ich generalny przegląd. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

Więcej…

 

Czy warto zakupić używaną chłodnicę?

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl wtorek, 07 stycznia 2014 10:50

Zakup używanej chłodnicy samochodowej wiąże się ze sporym ryzykiem. Zdecydowana większość mechaników odradza zakupu używanej chłodnicy ze względu na brak informacji o jej historii. Czy naprawdę nie warto kupować używanych chłodnic?

 

Więcej…

 
 

Zimowa Szkoła Bezpieczeństwa: opony zimowe

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl wtorek, 10 grudnia 2013 11:51

Jazda w zimowych warunkach wymaga od kierowcy większych umiejętności, a także odpowiedniego wyposażenia samochodu w opony, które zapewnią maksymalną możliwą przyczepność. Od kilku lat toczy się dyskusja, czy warto używać opon zimowych, czy faktycznie wpływają one na poprawę bezpieczeństwa? Poniżej kilka informacji ułatwiających podjęcie decyzji o ich zakupie.

Więcej…

 
 

Przymrozki, liście i słońce - czyli jesień na drogach

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 10 października 2013 14:47

Przymrozki, mokre liście i oślepiające niskie słońce to jesienne pułapki pogody, które zwiększają niebezpieczeństwo kolizji. Trenerzy Szkoły Jazdy Renault przypominają jak prowadzić samochód w takich warunkach.

 

Więcej…

 
 

Jak wybrać dobre opony?

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 26 września 2013 13:18

Liczba osób korzystających z samochodów z roku na rok rośnie. Jeszcze kilkanaście lat temu w Polsce jeździło o kilkadziesiąt procent mniej samochodów. Obecnie w posiadaniu niemal każdej rodziny jest przynajmniej jeden samochód. Zaczynają kupować je coraz młodsi ludzie, którzy wykorzystują samochód do codziennego przemieszczania się do pracy czy na uczelnię.

Więcej…

 
 

Zużyte amortyzatory – objawy

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 05 września 2013 13:08

Amortyzatory samochodowe stanowią niezwykle ważne części zawieszenia pojazdu. Od ich stanu zależny jest komfort podróżowania pojazdem oraz bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. W jaki sposób rozpoznać pierwsze objawy zużycia amortyzatorów?

 

Więcej…

 
 

Dobry sklep online podstawą bezpieczeństwa samochodu?

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 11 lipca 2013 10:44

Wyposażenie = bezpieczeństwo. Nie jest nowością stwierdzenie, że dobre wyposażenie samochodu to podstawa, jeśli chodzi o wygodę jazdy i unikanie mandatów. Warto jednak wiedzieć, że dodatkowe wyposażenie, na pierwszy rzut oka ekstrawaganckie i niepotrzebne, może znacznie zwiększyć komfort jazdy.

Więcej…

 
 

Strona 1 z 8

Chemia gospodarcza w sklepie internetowym atat.pl to wydajne środki czyszczące czy dezynfekujące produkowane przez znanych producentów. Zapraszamy do zakupów!

chemia-atat.pl