Reklama

Zbyt mała ilości hemoglobiny w krwinkach czerwonych - niedokrwistość - nie lekceważ jej. Występujący u co czwartej kobiety rak szyjki macicy to zmiana chorobowa części pochwowej szyjki macicy. Ćwiczenia idealne na cellulit na udach - zajrzyj na nasz portal.
Ciekawostki motoryzacyjne

Samochody zabytkowe nie muszą być drogie

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 12 marca 2015 13:42

Polacy coraz częściej interesują się samochodami zabytkowymi lub starszymi, które aspirują do miana „youngtimerów”, które jeszcze zabytkami nie są, ale wkrótce nimi będą. Wbrew temu, co wielu może myśleć o takim hobby, nie musi ono być wcale tak drogie, na jakie się wydaje. Eksperci serwisu otoMoto.pl sprawdzili, ile kosztują najpopularniejsze w Polsce samochody zabytkowe i jak zarejestrować taki pojazd.

Więcej…

 

Kuba Przygoński pobił Rekord Guinnessa w prędkości driftu [wideo]

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 04 września 2013 10:58

Z jaką maksymalną prędkością można wprowadzić auto w kontrolowany poślizg i bezpiecznie powrócić na obrany wcześniej tor jazdy? 100 - 150 km/h? Wczoraj (03.09.2013) Polak udowodnił, że ta granica znajduje się o wiele wyżej.

 

Więcej…

 
 

Nowe, "gustowne" auto Justina Biebera

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 13 czerwca 2013 13:23

Wiejski tuning... to określenie najlepiej pasuje do nowego "projektu" motoryzacyjnego nastoletniego Kanadyjczyka, który swą muzyką, a przede wszystkim swym wymuskanym wyglądem rozpala serca gimnazjalistek na całym świecie. Młody gwiazdor muzyki pop słynie wśród miłośników motoryzacji z niecodziennego gustu (a właściwie braku gustu) w kwestii ozdabiania swoich samochodów.

 

Więcej…

 
 

Ford Fiesta z silnikami w kołach

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl piątek, 26 kwietnia 2013 13:00

Firmy Ford Motor Company i Schaeffler zademonstrowały samochód eWheelDrive zbudowany w oparciu o Forda Fiesta. Ten w pełni sprawny pojazd testowy ma pomóc ekspertom w opracowaniu mniejszych i bardziej zwrotnych aut, które przyczynią się do zmniejszenia problemów związanych z mobilnością w mieście oraz z parkowaniem.

Więcej…

 
 

"Stop na tankowanie", czyli jak szybko znaleźć najtańszą stację benzynową

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 17 kwietnia 2013 13:20

W sezonie wzmożonych podróży często wzrastają ceny paliw. W związku z tym, Audi postanowiło pomóc swoim klientom zaoszczędzić na jego kosztach. W modelach rodziny A3 udostępniono usługę internetową „stop na tankowanie”, informującą o najniższych cenach paliw na stacjach benzynowych. Od maja usługa ta będzie dostępna we wszystkich Audi A3 wyposażonych w Audi connect.

 

Więcej…

 
 

Aston Martin Hybrid Hydrogen Rapide S w 24-godzinnym wyścigu

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl poniedziałek, 15 kwietnia 2013 13:00

Aston Martin wystawi w najbliższym 24-godzinnym wyścigu pojazd zasilany wodorem. Będzie to pierwsze tego typu auto, które weźmie udział w międzynarodowych zmaganiach torowych. Aston Martin Hybrid Hydrogen Rapide S powstał w oparciu o model Aston Martin Rapide S  w wersji z rocznika 2013.

 

Więcej…

 
 

Koniec z oślepianiem kierowców – nowy system Volvo Active High Beam Control

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl czwartek, 04 kwietnia 2013 09:29

Volvo zaprezentowało kolejny system poprawiający bezpieczeństwo kierowców i niechronionych uczestników ruchu. Active High Beam Control to nowy system inteligentnego sterowania wiązką świateł drogowych. Specjalne przysłony dbają o to, by nie oślepiać kierowców pojazdów zarejestrowanych przez kamerę naszego pojazdu. Jednocześnie pozostały obszar, w tym pobocze, jest intensywnie doświetlony.

 

Więcej…

 
 

Honda opracowała system City-Brake Active System

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 03 kwietnia 2013 09:22

Honda opracowała system ułatwiający unikanie wypadków, który nazwano City-Brake Active System. System aktywnego hamowania w ruchu miejskim działa przy prędkościach jazdy poniżej 30 km/h*. System korzysta z laserowego czujnika (LIDAR) umieszczonego w górnej części przedniej szyby, przeznaczonego do wykrywania sytuacji grożących niemal pewną kolizją.

 

Więcej…

 
 

Strona 1 z 7