Reklama

PDFDrukujEmail

XII Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów STAR DRIVE 2013 odbędzie się tym razem w Bielsku-Białej w dn. 31 maja - 2 czerwca 2013r. Jak co roku weźmie w nim udział wiele starannie wyselekcjonowanych pojazdów.

 

 

Członkowie Klubu Zabytkowych Mercedesów spotkają się już po raz 12 na dorocznym Zlocie. StarDrive Poland to największy Zlot miłośników marki z gwiazdą na masce w Europie Środkowo-Wschodniej. Udział weźmie 70 załóg z Polski i zagranicy, m.in. Litwy i Niemiec.


Rajd rozpoczyna się 31 maja o godz. 10. Trasa przejazdu licząca ok. 90km będzie wiodła trasą „Małej Pętli Beskidzkiej”. Na trasie poza konkurencjami sportowymi, atrakcją będzie wyjazd wyciągiem na skocznie narciarską im. Adama Małysza oraz zwiedzanie zameczku – Rezydencji Prezydenta RP w Wiśle.

W sobotę, 1 czerwca, w godz. 11.00-15.00 na Rynku Starego Miasta w Bielsku-Białej odbędzie się nieodłączny punkt Zlotów Zabytkowych Mercedesów - Konkurs Elegancji. To punkt kulminacyjny całego zlotu, do którego ekipy uczestniczące starannie przygotowują się przez cały rok. Wynikiem tych starań rokrocznie jest efektowna prezentacja zabytkowych samochodów wraz z uczestnikami przebranymi w stroje z epoki.

Zlot jest niepowtarzalną okazją, by podziwiać wspaniale zachowane egzemplarze spod  znaku „Srebrnej Gwiazdy”,  jak np. model Posen HP 10 z 1912, Mercedes 200 z 1930 r., Mercedes Pullman 230, Mercedes 300 SL, Mercedesy 190 SL, Pontony z lat pięćdziesiątych, W112 Cabrio i „Pagody” z lat sześćdziesiątych oraz 10 przedwojennych klasyków lat trzydziestych.

Partnerem Zlotu jest Mercedes-Benz Polska.

Więcej informacji o Zlocie dostępnych jest pod adresem:

http://polska.mercedes-benz-clubs.com/

lokalizatory gps
sklep internetowy ze sprzętem szpiegowskim najlepsze kamery dyktafony lokalizatory gps podsłuchy i wykrywacze także kasowanie błędów warszawa
z-track.com