Reklama

Jak przebiega rozwój płodu i co dalej? Kiedy występuje stres i jak to zwalczyć Złośliwy rak kości może być pierwotny i przerzutowy.
Zapowiedzi imprez motoryzacyjnych

PAJERO OWNERS CLUB ZAPRASZA NA 5. JUBILEUSZOWY ZLOT!

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 21 maja 2014 12:36

Między 6 a 8 czerwca Pajero Owners Club – klub zrzeszający miłośników samochodów 4x4 marki Mitsubishi organizuje piąty, jubileuszowy zlot. Tym razem bazą zlotu będzie podwarszawski ośrodek Lipowy P            rzylądek w miejscowości Łacha koło Serocka. Organizatorzy przyjmują zapisy a w bogatym programie nie zabraknie licznych atrakcji dla wielbicieli samochodów spod znaku Trzech Diamentów i jazdy w terenie.

Więcej…

 

Targi Motoryzacyjne Auto Moto Arena Ostróda

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl piątek, 17 stycznia 2014 14:06

W dniach 14-16 lutego 2014 r. w Arenie Ostróda odbędzie się pierwsza edycja Targów Motoryzacyjnych Auto Moto Arena. Wśród wystawców znajdą się dealerzy reprezentujący znakomitą większość marek samochodów osobowych cenionych na świecie.

 

Więcej…

 
 

Zlot Zabytkowych Mercedesów już po raz 12-ty

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl piątek, 31 maja 2013 12:05

XII Zlot Klubu Zabytkowych Mercedesów STAR DRIVE 2013 odbędzie się tym razem w Bielsku-Białej w dn. 31 maja - 2 czerwca 2013r. Jak co roku weźmie w nim udział wiele starannie wyselekcjonowanych pojazdów.

 

Więcej…

 
 

Czwarty zlot Pajero Owners Club

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 08 maja 2013 13:11

Klub miłośników samochodów terenowych marki Mitsubishi zaprasza wszystkich chętnych na 4. Zlot Pajero Owners Club, który odbędzie się w dniach 7-9 czerwca bieżącego roku w słynącej z ciekawej historii miejscowości Leśna w województwie dolnośląskim.

Więcej…

 
 

III Rajd Polski Kobiet

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl wtorek, 19 marca 2013 14:35

W dniach 21 - 23 czerwca odbędzie się III edycja Rajdu Polski Kobiet. Celem zawodów, organizowanych przez Fundację Teraz Kobiety, jest walka z chorobami nowotworowymi u kobiet i promowanie wykonywania badań profilaktycznych. Tradycyjnie impreza przyjmie formułę off-roadową z elementami zmagań szosowych.

Więcej…

 
 

Motoserce 2013 - Motocykliści Dzieciom

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl niedziela, 10 marca 2013 15:45

MOTOSERCE jest imprezą ogólnopolską, corocznie odbywającą się w róznych regionach Polski. W tym roku odbędzie się 20 kwietnia. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na brak cennego daru jakim jest krew w polskich szpitalach oraz propagowanie idei krwiodawstwa.

 

Więcej…

 
 

MINI Paceman: Zadziorny szlif w Warszawie

PDFDrukujEmail

Wpisany przez Motorec.pl środa, 06 marca 2013 14:45

Marzec miesiącem nowego! Swoje przybycie zapowiedziała nie tylko długo wyczekiwana wiosna. 16 marca legenda motoryzacji przedstawi swoje nowe oblicze - model MINI Paceman.

 

Więcej…

 
 

Strona 1 z 8